منتاژ

خدمات کارگاهی آردا چوب دکور همانند سایر خدمات در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت ها صورت می گیرد مطمئنیم شما هم پس از فهمیدن قیمت مونتاژ کابینت آشپزخانه ، به جمع مشتریان ما می پیوندید.قیمت مونتاژ کابینت به دو صورت محاسبه می شود:

  1. برای کابین هایی که عرض آنها کمتر از یک متر باشد تعداد کابین ها برای قیمت مونتاژ کابینت محاسبه می شود.
  2. برای یونیت های با عرض بیش از یک متر تعداد مبنای محاسبه نیست و برای قیمت دهی برای موتاژ ، بصورت متراژ محاسبه خواهد شد.

منظور از مونتاژ کابینت ها پیچ کردن قطعات بدنه می باشد(و بستن درب ها منظور نیست) موتاژ بدنه ها در انواع مختلف با هم کمی متفاوت است اما در قیمت خدمات مونتاژ کابینت تفاوتی ایجاد نمیکند. کابینت ها با کاربری های متفاوتی ساخته می شوند که از جمله آنها موارد زیر هستند:

  1. کابین هوایی با درب افقی (جکی)
  2. کابینت هوایی با درب عمودی
  3. کابینت زمینی معمولی
  4. کابینت زیر گاز صفحه ای
  5. کابینت زیرسینک
  6. یونیت های تمام قد ( ایستاده )
  7. کابینت کشودار

قیمت مونتاژ کابینت آشپزخانه

قیمت مونتاژ کابینت آشپزخانه به ازای هر کابین زیر یک متر ۴۵۰۰۰ تومان و برای یونیت های بالای یک متر متراژ یونیت ها محاسبه می شود.همچنین برای مونتاژ هر عدد کشو مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان دریافت می شود که در صورت داشتن یونیت کشو قیمت مونتاژ این کابین ها ۶۵۰۰۰ تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت مونتاژ بصورت متری می توانید با شماره های 04134252440 – 09144357270 تماس بگیرید.در مجموعه آرداچوب دکور خدمات برش و نوار لبه نیز انجام میگیرد که می توانید در سایت قیمت این خدمات را نیز مشاهده کنید.

اگر نیاز به انواع خدمات مربوط به پارتیشن اداری دارید می توانید از طریق واتس اپ و یا محصولات از قیمت های ما مطلع شوید.